Muratlar Makina Tanıtım

Muratlar Makina Tanıtım

Muratlar Makine olarak, kuruluşumuzdan bu yana, siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olduk, olmaya devam edeceğiz. Bu konuda çalışmış olduğumuz gerek yurtiçi gerekse ihracat yaptığımız yurtdışı firmalarımıza teşekkürü borç biliriz.

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin başında; petek platform ızgaraları, metal merdiven basamaklarıgenişletilmiş metal ve perfore sac bulunmaktadır. Izgaralar özellikle endüstriyel platformlar, yürüme yolları, kanallar, merdivenler gibi pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Petek platform Izgaraları firmamız tarafından projeye uygun olarak kesilmiş, çerçevelenmiş ve yüzey kaplaması yapılmış olarak tedarik edilebildiği gibi ayrıca projesi hazırlanmamış işlerde kullanılmak üzere talep edilen ölçü ve özelliklerde panel ızgara olarak da tedarik edilebilmektedir.

Üretmiş olduğumuz başlıca petek platform ızgarası tipleri: Kare burgulu , Yarım Geçme ve Tam Geçme Petek Izgaralardır. Çelik petek platform Izgaralar, galvanizli, boyalı olarak veya yüzey işlemi görmeden siyah olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca İmalatlarımız arasında paslanmaz çelik ızgaralar ve alüminyum ızgaralar da bulunmaktadır. Deneyimli mühendis kadrosu ve imalat ekibiyle Muratlar Makine olarak her çeşit yurtiçi ve yurtdışı projelerinizde yanınızda olmaktan onur duyarız. Üretime başladığımız tarihten itibaren ilgili kalite standartları ve teslim sürelerine azami özen göstererek zamanında ve eksiksiz bir şekilde projeleri teslim ettik bundan sonra da aynı profesyonel anlayışla çalışacağımızı siz değerli müşterilerimize bildiririz.

Youtube Link: https://www.youtube.com/watch?v=LvqDz2EouEI

Videoyu oynat

Bu gönderiyi paylaş